SKLEP - komputerowy

1Zaloguj się lub utwórz nowe konto.
2Sprawdź swoje zamówienie.
3Płatność & DARMOWA wysyłka

Jeśli masz problemy z logowaniem lub z zakupami, daj nam znać, wysyłając e-mail na adres info@alplast.com.pl . Dziękujemy!

SKLEP CZYNNY:

Pon-Pt 9:00AM - 6:00AM
Sob-Nie - 9:00AM-5:00PM

ZAŁÓŻ KONTO

*

*

*

*

*

*

ZAPOMNIAŁEŚ HASŁA?

*

Odpowiedzialność społeczna

      Społeczna odpowiedzialność biznesu jest podstawą, na której nasza firma kreuje swoje relacje z otoczeniem, uwzględniając potrzeby wszystkich interesariuszy: klientów, pracowników, partnerów biznesowych i społeczności lokalne.

      Troska o klienta i jego satysfakcja jest naszym priorytetem bez względu na rodzaj oferowanego produktu czy usługi. Naszym założeniem jest polepszenie jakości obsługi klienta, partnerstwo oraz etyczne postępowanie w relacji z klientami, dotrzymywanie warunków zawieranych kontraktów, przejrzysta procedura handlowa i reklamacyjna oraz oferowanie naszym kontrahentom dodatkowego serwisu. Ponadto dokładamy wszelkich starań, aby dostarczany produkty spełniały najwyższe standardy i oczekiwania naszych klientów.

      Najważniejszą wartością naszej firmy są ludzie. Troska o bezpieczeństwo i higienę pracy, uczciwe traktowanie pracowników oraz kierowanie się zasadami etycznymi to podstawy, na których firma opiera swoją odpowiedzialną działalność wobec pracowników. Dbamy o zabezpieczenie interesów, realizowanie potrzeb i spełnianie oczekiwań swoich pracowników. Aby to osiągnąć wykorzystujemy mapę odpowiedzialności firmy wobec pracowników w strategii CSR:

      Dbamy o budowanie relacji z naszymi partnerami biznesowymi, które są oparte na zasadach uczciwej konkurencji. Nasze decyzje mają uzasadnienie biznesowe. Aktywnie przeciwdziałamy praktykom przeciwko zasadzie transparentności w wyborze podwykonawców i dostawców. Przywiązujemy także szczególną wagę do dobrych relacji z samorządami, na terenie których prowadzimy swoją działalność.
W zakresie kontaktów z jednostkami sektora publicznego stosujemy wewnętrzne uregulowania oraz Prawo Zamówień Publicznych.

      Jesteśmy nie tylko podmiotem biznesowym, ale także członkiem lokalnych społeczności, w których działamy. Dokładamy wszelkich starań, aby budować partnerskie relacje z przedstawicielami tych społeczności. Poprzez przemyślane działania, które wpisują się w wizję i misję naszej firmy docieramy do potencjalnych lub aktualnych interesariuszy. Poprzez takie działania budujemy również niezbędną więź i poczucie solidarności z otoczeniem i jego problemami.

      Dążąc do tego, aby wszelkie działania biznesowe prowadzone były zgodnie z najwyższymi standardami etycznymi, które są podstawą tworzenia dobrych i trwałych relacji z otoczeniem firmy zarówno klientami, inwestorami jak i jej pracownikami, stworzyliśmy kodeks etyczny firmy Towarzystwo Handlowe Alplast


      Gwarantujemy, że nasi pracownicy przestrzegają ustalonych procedur i dobrych praktyk. Wszystkie osoby zatrudnione w Towarzystwie Handlowym Alplast przechodzą odpowiednie szkolenia wdrażające i podtrzymujące przestrzeganie powyższych wytycznych.

 

GÓRA

THEME OPTIONS

Header type:
Theme Colors:
Color suggestions *
THEME
* May not have full accuracy!