SKLEP - komputerowy

1Zaloguj się lub utwórz nowe konto.
2Sprawdź swoje zamówienie.
3Płatność & DARMOWA wysyłka

Jeśli masz problemy z logowaniem lub z zakupami, daj nam znać, wysyłając e-mail na adres info@alplast.com.pl . Dziękujemy!

SKLEP CZYNNY:

Pon-Pt 9:00AM - 6:00AM
Sob-Nie - 9:00AM-5:00PM

ZAŁÓŻ KONTO

*

*

*

*

*

*

ZAPOMNIAŁEŚ HASŁA?

*

OPEN Value License

Program Open Value subscription jest sposobem licencjonowania oprogramowania, który polega na czasowym prawie do korzystania z najnowszych wersji wybranych produktów firmy Microsoft. Program ten przeznaczony jest dla firm posiadających minimum 5 komputerów. Umowa podpisywana jest na 3 lata, a opłaty wnoszone są w ratach rocznych.

Licencja typu Open Value Subscription przeznaczona jest dla firm, które chcą nabywać licencje na własność, w sposób elastyczny, w dowolnej liczbie oraz w dowolnym momencie trwania umowy. Ten wariant licencji polega na czasowym prawie do korzystania z najnowszych wersji wybranych produktów firmy Microsoft, a opłaty za zakup licencji wnoszone są w ratach.

Korzyści licencji typu
Open Value Subscription:

 1. Po wygaśnięciu umowy licencja wygasa
 2. Umowa 3 letnia
 3. Opłaty za licencje w 3 rocznych ratach
 4. Ujednolicenie oprogramowania na wszystkich komputerach w firmie w oparciu o co najmniej jeden produkt – Office Professional, Windows 7 Enterprise upgrade, lub Core CAL
 5. Przewidywalne opłaty roczne - stała cena w EURO za stanowisko przez 3 lata
 6. Prawo do instalowania wybranych produktów na nowo zakupionych komputerach, a opłaty za dodane komputery można wnosić dopiero w następnym okresie rozli­czeniowym
 7. Roczny cykl rozliczeń - możliwość zwiększania jak i zmniejszania liczby kompu­terów objętych umową wymaga jedynie zliczenia ich raz do roku i aktualizacji zamówienia na następny rok
 8. Prawo do używania zawsze najnowszej wersji produktu
 9. Łatwość zarządzania licencjami z poziomu specjalnej strony internetowej
 10. Prawo do używania starszej wersji produktu

Zasady nabycia licencji
typu Open Value Subscription:

 1. Wstępnym warunkiem przystąpienia do programu Open Value Subscription jest posiadanie w firmie, co najmniej 5 tzw. kwalifikujących się komputerów. Komputer kwalifikujący oznacza komputer klasy PC, który spełnia minimalne wymagania techniczne do uruchomienia dowolnego produktu. Komputerami kwalifikującymi nie są: serwery, komputery, na których uruchamiane jest tylko specjalistyczne oprogramowanie biznesowe (np. program finansowo-księgowy, program magazynowy) ani systemy, na których uruchamiane są wbudowane systemy operacyjne.
 2. Kolejnym warunkiem przystąpienia do programu Open Value subscription jest nabycie licencji na na co najmniej jeden z wymienionych produktów: Office Professional Plus 2010, uaktualnienie do Windows 7 Enterprise, licencje dostępu do serwerów Core CAL, Windows Small Business Server CAL) na wszystkie kwalifikujące się komputery w firmie. Tak więc, jeśli w firmie jest 15 kwalifikujących się komputerów, a jesteśmy zainteresowani zamówieniem Office Professional 2010 oraz Windows 7 Enterprise upgrde należy zamówić te produkty na wszystkie 15 komputerów.

Vivamus mattis pharetra tellus
 

Zwiększenie/zmniejszenie liczby komputerów w firmie. Jeśli w okresie obowiązywania umowy firma dokupi komputery, wówczas ma prawo do używania oprogramowania, na które podpisana jest umowa Open Value Subscription, również na nowych komputerach. W tym momencie firma nie ponosi dodatkowych opłat z tego tytułu, ale w każdą rocznicę podpisania umowy musi zgłosić aktualną liczbę używanych komputerów (uwzględniając już te nowe). Na tej podstawie zostanie naliczona wysokość kolejnej opłaty rocznej. Jeżeli w okresie obowiązywania umowy firma zredukuje liczbę komputerów, fakt ten należy zgłosić w najbliższą rocznicę podpisania umowy, podając aktualną liczbę komputerów w firmie. Na tej podstawie zostanie naliczona wysokość kolejnej opłaty rocznej.


GÓRA

THEME OPTIONS

Header type:
Theme Colors:
Color suggestions *
THEME
* May not have full accuracy!