SKLEP - komputerowy

1Zaloguj się lub utwórz nowe konto.
2Sprawdź swoje zamówienie.
3Płatność & DARMOWA wysyłka

Jeśli masz problemy z logowaniem lub z zakupami, daj nam znać, wysyłając e-mail na adres info@alplast.com.pl . Dziękujemy!

SKLEP CZYNNY:

Pon-Pt 9:00AM - 6:00AM
Sob-Nie - 9:00AM-5:00PM

ZAŁÓŻ KONTO

*

*

*

*

*

*

ZAPOMNIAŁEŚ HASŁA?

*

ALPLASTFunkcjonowanie każdej firmy bazuje na danych, zarówno własnych jak i pozyskiwanych z zewnątrz. Gromadzone informacje muszą być odpowiednio przechowywane.


Wydajna infrastruktura informacyjna zapewnia składowanie danych w sposób bezpieczny, zoptymalizowany i gwarantuje szybki dostęp zarówno do pojedynczej wiadomości e-mail, jak również informacji z produkcyjnej bazy danych. Ważne jest przy tym efektywne zarządzanie i zdolność do obsługi ogromnej ilości informacji.


Usługa kopii bezpieczeństwa (tzw. backup) jest najprostszą metodą ochrony danych przed ich utratą. T.H. ALPLAST Sp. z o.o. Sp.k. oferuje zautomatyzowane tworzenie kopii danych na zabezpieczonych urządzeniach zewnętrznych. Chronione dane są regularnie kopiowane na zabezpieczone przestrzenie składowania. Oferowana usługa zapewnia ochronę danych na wypadek ich utraty w skutek kradzieży, awarii sprzętu, działania wirusów komputerowych czy też przypadkowego skasowania.

ALPLASTNiewątpliwie jednym z kluczowych czynników dla funkcjonowania Twojej firmy jest nieprzerwane działanie Twoich serwerów w globalnej sieci.


Możesz jednak nie chcieć ponosić kosztów związanych z utrzymywaniem własnej serwerowni nie tylko dla jednego czy kilku serwerów, ale dla całej szafy serwerowej (lub kilku szaf). W takiej sytuacji polecamy kolokację serwerów w naszym centrum danych w Warszawie. Dzięki nam unikniesz konieczności inwestowania w tworzenie własnej serwerowni, zakup kosztownego sprzętu telekomunikacyjnego. Unikniesz również kosztów utrzymania i szkolenia zespołu specjalistów odpowiedzialnych za nadzór i eksploatację urządzeń i systemów.


Kolokacja serwera w naszej serwerowni to gwarancja obecności Twoich własnych serwerów funkcjonujących w sieci w trybie 24/7. Oferujemy kolokację pojedynczych serwerów zarówno w obudowach typu rack jak i tower oraz całych szaf serwerowych. Kolokacja serwerów jest bardzo dobrym rozwiązaniem dla małych i średnich przedsiębiorstw.

GÓRA

THEME OPTIONS

Header type:
Theme Colors:
Color suggestions *
THEME
* May not have full accuracy!