SKLEP - komputerowy

1Zaloguj się lub utwórz nowe konto.
2Sprawdź swoje zamówienie.
3Płatność & DARMOWA wysyłka

Jeśli masz problemy z logowaniem lub z zakupami, daj nam znać, wysyłając e-mail na adres info@alplast.com.pl . Dziękujemy!

SKLEP CZYNNY:

Pon-Pt 9:00AM - 6:00AM
Sob-Nie - 9:00AM-5:00PM

ZAŁÓŻ KONTO

*

*

*

*

*

*

ZAPOMNIAŁEŚ HASŁA?

*

Odpowiedzialny łańcuch dostaw

      We współpracy z dostawcami kierujemy się zasadami odpowiedzialnego biznesu i zrównoważonego rozwoju. Wspieramy naszych dostawców w budowie świadomości i rozwoju praktyk z tego zakresu. Dlatego od naszych dostawców oczekujemy wysokiej jakości oraz przestrzegania etyki w biznesie, troski o społeczeństwo i środowisko naturalne. Dbamy również o to, aby nasi dostawcy brali na siebie odpowiedzialność za przestrzeganie praw człowieka. Zgadzamy się z powszechnie przyjętą w branży zasadą, według której należy zajmować się problemami związanymi z odpowiedzialnością społeczną w całym łańcuchu dostaw. W ramach jej przyjęcia nasza firma została członkiem Responsible Minerals Initiative (RMI) (dawniej Conflict-Free Sourcing Initiative (CFSI)), aby wspierać i promować działania zmierzające do eliminacji minerałów pochodzących z obszarów konfliktów w naszych produktach.


      Firma Towarzystwo Handlowe Alplast nie dokonuje bezpośredniego zakupu minerałów od dostawców, ale części dostarczane przez naszych dostawców mogą zawierać metale pochodzące z kopalni znajdujących się w Demokratycznej Republice Konga lub krajach sąsiednich. Dlatego promujemy ideę odpowiedzialności społecznej wśród naszych dostawców, chcemy współpracować z kontrahentami, którzy przestrzegają praw człowieka i działają zgodnie z regulacjami prawnymi, zapewniają bezpieczne i godne warunki pracy oraz stosują nie tylko najwyższe standardy etyczne, ale także dbają o środowisko naturalne. W zakresie odpowiednim dla działań dostawcy, dostawca musi mieć wprowadzone odpowiednie polityki i procedury, aby zapobiegać nabywaniu w swoim łańcuchu dostaw minerałów z obszarów konfliktów lub wydobywanych w sposób niezrównoważony.


      Nasze wymagania wobec dostawców zostały zdefiniowane i zebrane w jeden dokument, tj. „Kodeks etyczny dostawcy”. Jest on obowiązkowym kryterium stosowanym w procesie kwalifikacji kontrahentów. Jeśli firma Towarzystwo Handlowe Alplast dowie się, że dany dostawca nie spełnia tych oczekiwań, podejmie stosowne działania mające na celu rozwiązanie sytuacji, w tym ponowną ocenę stosunków z dostawcą. Firma Towarzystwo Handlowe Alplast otwarcie oczekuje, że wszyscy jej dostawcy przeprowadzą następujące działania:

Dokumenty do pobrania
- Kodeks Etyczny Dostawcy TH ALPLAST 

 

GÓRA

THEME OPTIONS

Header type:
Theme Colors:
Color suggestions *
THEME
* May not have full accuracy!