SKLEP - komputerowy

1Zaloguj się lub utwórz nowe konto.
2Sprawdź swoje zamówienie.
3Płatność & DARMOWA wysyłka

Jeśli masz problemy z logowaniem lub z zakupami, daj nam znać, wysyłając e-mail na adres info@alplast.com.pl . Dziękujemy!

SKLEP CZYNNY:

Pon-Pt 9:00AM - 6:00AM
Sob-Nie - 9:00AM-5:00PM

ZAŁÓŻ KONTO

*

*

*

*

*

*

ZAPOMNIAŁEŚ HASŁA?

*

Środowisko

      Towarzystwo Handlowe Alplast w swojej działalności aktywnie uwzględnia potrzeby ochrony środowiska, zdrowia publicznego i bezpieczeństwa oraz prowadzi swą działalność tak, aby przyczyniać się do szerzej rozumianego celu osiągnięcia zrównoważonego rozwoju – w ramach przepisów prawnych i administracyjnych oraz z uwzględnieniem odnośnych międzynarodowych porozumień, zasad, celów i standardów. W tym celu Towarzystwo Handlowe Alplast stworzyło i utrzymuje system zarządzania środowiskowego podlegający regularnemu monitorowaniu i weryfikacji postępu w realizacji wyznaczonych celów środowiskowych, zdrowotnych i bezpieczeństwa.


      Towarzystwo Handlowe Alplast w sposób ciągły stara się o zmniejszenie negatywnego wpływu działalności przedsiębiorstwa na środowisko, podejmując między innymi takie działania jak tworzenie i wprowadzanie produktów i usług, które wywierają jak najmniejszy negatywny wpływ na środowisko, są bezpieczne w ich przewidzianym zastosowaniu, są oszczędne pod względem zużycia energii i zasobów naturalnych oraz mogą być użyte ponownie, przetworzone lub w bezpieczny sposób poddane utylizacji po zaprzestaniu użytkowania, a także poprzez promowanie wśród klientów wyższego poziomu świadomości co do środowiskowych implikacji korzystania z produktów i usług przedsiębiorstwa. Powyższe starania znajdują odzwierciedlenie w wielu przyznanych naszym produktom certyfikatach, między innymi Energy Star i EPEAT.


Dokumenty do pobrania
- Certyfikat ISO 9001, 14001 


 

GÓRA

THEME OPTIONS

Header type:
Theme Colors:
Color suggestions *
THEME
* May not have full accuracy!